^Powrót na górę


  • SERWIS KLIMATYZACJI

    Zapraszamy na profesjonalny serwis układów klimatyzacja. Oferujemy przeglądy, naprawy, napełnianie, ozonowanie, odgrzybianie oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów z systemu samochodowych klimatyzacji.

  • USUWANIE FILTRÓW CZĄSTEK STAŁYCH DPF/FAP

    Profesjonalnie usuwamy filtry cząstek stałych DPF/FAP z samochodów napędzanych silnikami diesla. Niweluje problem zapychania się filtra i pozwala na cieszenie się bezobsługową jazdą..

  • BEZPŁATNE PRZEGLĄDY SAMOCHODOWE

    Oferujemy promocyjne, bezpłatne przeglądy samochodowe w godzinach 9-10.

Jeśli z samochodowej klimatyzacji wydobywa się niemiły zapach lub używanie jej powoduje podrażnienia nosa, oczu lub gardła należy poważnie zastanowić się nad dezynfekcją układu chłodzenia. W miarę używania klimatyzacji w jej układzie zaczynają rozwijać się różnego rodzaju grzyby i bakterie. Brak żadnych działań ze strony użytkownika często prowadzi do nieprzyjemnego zapachu w samochodzie, złego samopoczucia w czasie działania klimatyzacji czy nawet częstszych zachorowań. Potrzebna jest wtedy dezynfekcja układów wentylacyjnych i wnętrza samochodu. 

generator ozonu, ozonowanie klimatyzacji

Ozonowanie, jak sama nazwa wskazuje polega na wypełnieniu układu chłodzącego i całego wnętrza samochodu dużym stężeniem wygenerowanego przez specjalne urządzenie ozonu. Ten gaz jest obecnie najbardziej efektywną metodą dezynfekcji trudno dostępnych miejsc. Zabija wszystkie grzyby oraz zarazki dodatkowo niwelując wszystkie niemiłe zapachy unoszące się we wnętrzu samochodu pozostawiając wyłącznie świeży zapach.

Cały proces trwa około 30 minut i odbywa się w szczelnie zamkniętym pojeździe. Niedługo po zakończeniu całego procesu dezynfekcji gaz rozkłada się do zwykłego tlenu i odmieniony, pachnący świeżością samochód jest znów gotowy do użytku. Dezynfekcja nie jest w żadnym stopniu szkodliwa dla człowieka!

Dla osiągnięcia najlepszego efektu, wraz z dezynfekcją wymagana jest również wymiana filtra przeciwpyłkowego.

 

Dla ciekawych informacje o ozonowaniu tu http://www.mse.pl/content/26-ozonowanie